Share on

    Shinezap Dishwash Bar - Lemon & Neem, 125 g (Pack of 4)

    3.9
    Price: ₹55(₹44 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    125 g(Pack of 4)
    ₹55(₹44 / 100g)
    125 g
    ₹14(₹11.2 / 100g)
    200 g(Pack of 5)
    ₹99(₹49.5 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Shinezap Dishwash Bar - Lemon & Neem

    More Information

    Brands