Share on

    The Better Flour Original Blend Flour - Stoneground, Chickpea, Rice, Sorghum, 1 kg

    3.8
    Price: ₹415(₹41.5 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹415(₹41.5 / 100g)
    250 g
    ₹125(₹50 / 100g)
    500 g
    ₹229(₹45.8 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    The Better Flour Original Blend Flour - Stoneground, Chickpea, Rice, Sorghum

    More Information