Share on

    Dorje Roasted Milk Chai - Darjeeling Gold, Rich & Aromatic, Organic, 500 g

    4
    Price: ₹999(₹199.8 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹999(₹199.8 / 100g)
    250 g
    ₹599(₹239.6 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dorje Roasted Milk Chai - Darjeeling Gold, Rich & Aromatic, Organic

    More Information

    Brands