Share on

    Parama Naturals Nourishing Hair Oil & Serum - Therapeutic, 5 ml

    Price: ₹100(₹2000 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 ml
    ₹100(₹2000 / 100ml)
    100 ml
    ₹750(₹750 / 100ml)
    8 ml
    ₹150(₹1875 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Parama Naturals Nourishing Hair Oil & Serum - Therapeutic

    More Information