Share on

    So Good Plant-Based Oat Beverage - Unsweetened, 1 L

    3.8
    MRP: ₹275
    Price: ₹242(₹24.2 / 100ml)
    You Save: 12% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 L
    ₹242(₹24.2 / 100ml)
    ₹ 27512% OFF
    200 ml
    ₹67(₹33.5 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    So Good Plant-Based Oat Beverage - Unsweetened

    More Information

    Brands