Share on

    fresho! Chicken Drumstick Without Skin, 1 kg (11-13 pcs)

    Price: ₹628(₹62.8 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg(11-13 pcs)
    ₹628(₹62.8 / 100g)
    250 g(2-4 pcs)
    ₹119(₹47.6 / 100g)
    ₹ 16829% OFF
    450 g(4-5 pcs)
    ₹239(₹47.8 / 100g)
    ₹ 33729% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Chicken Drumstick Without Skin

    More Information

    Brands