emperia Kadak Care Tea, 500 g
| MRP: | ₹335 |
| Price: ₹199 | (₹39.8 / 100g) |
| You Save: | 41% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes500 g
₹199(₹39.8 / 100g)₹ 33541% OFF
250 g
₹119(₹47.6 / 100g)₹ 17532% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedemperia Kadak Care Tea