Share on

    fresho! Pure Cow Ghee, 200 ml

    3.9
    MRP: ₹205
    Price: ₹179(₹89.5 / 100ml)
    You Save: 13% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    200 ml
    ₹179(₹89.5 / 100ml)
    ₹ 20513% OFF
    1 L
    ₹799(₹79.9 / 100ml)
    ₹ 89511% OFF
    500 mlJar
    ₹429(₹85.8 / 100ml)
    ₹ 475₹46 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Pure Cow Ghee

    More Information

    Brands