Share on

    Farmley Peri Peri Roasted Makhana, 20 g

    4.3
    MRP: ₹50
    Price: ₹37(₹185 / 100g)
    You Save: 26% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    20 g
    ₹37(₹185 / 100g)
    ₹ 5026% OFF
    51 g
    ₹120(₹235.29 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Farmley Peri Peri Roasted Makhana

    More Information

    Brands