Share on

    Grocery Farm American Almonds - 100% Natural, Premium & Healthy, No Additives, 200 g

    4.3
    MRP: ₹299
    Price: ₹231(₹115.5 / 100g)
    You Save: 23% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    200 g
    ₹231(₹115.5 / 100g)
    ₹ 29923% OFF
    500 g
    ₹642.92(₹128.58 / 100g)
    ₹ 74914% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Grocery Farm American Almonds - 100% Natural, Premium & Healthy, No Additives

    More Information