Share on

    Himalaya Ayurveda Gum Care Toothpaste, 150 g

    4.4
    Price: ₹120(₹80 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    150 g
    ₹120(₹80 / 100g)
    80 g
    ₹70(₹87.5 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Himalaya Ayurveda Gum Care Toothpaste

    More Information

    Brands