Share on

    Farm Connect Ghee - Authentic Traditional Style, Rich In Calcium, Healthy, 500 ml

    MRP: ₹799
    Price: ₹759.05(₹151.81 / 100ml)
    You Save: ₹40 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 ml
    ₹759.05(₹151.81 / 100ml)
    ₹ 799₹40 OFF
    250 ml
    ₹340(₹136 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Farm Connect Ghee - Authentic Traditional Style, Rich In Calcium, Healthy

    More Information