Share on

    Jalan Chana Sattu - Natural & Premium, High In Fibre, 1 kg

    4.3
    MRP: ₹195
    Price: ₹185(₹18.5 / 100g)
    You Save: ₹10 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kg
    ₹185(₹18.5 / 100g)
    ₹ 195₹10 OFF
    200 g
    ₹39(₹19.5 / 100g)
    ₹ 403% OFF
    500 g
    ₹98(₹19.6 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Jalan Chana Sattu - Natural & Premium, High In Fibre

    More Information

    Brands