Share on

    Tata Sampann Premium Cashews, 1 kg

    4
    MRP: ₹1170
    Price: ₹1111(₹111.1 / 100g)
    You Save: ₹59 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹1111(₹111.1 / 100g)
    ₹ 1170₹59 OFF
    200 g
    ₹237.65(₹118.82 / 100g)
    ₹ 245₹7 OFF
    500 g
    ₹565(₹113 / 100g)
    ₹ 76526% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Tata Sampann Premium Cashews

    More Information