Share on

    BB Royal Organic Walnut Premium, 500 g

    3.3
    MRP: ₹1249
    Price: ₹1098(₹219.6 / 100g)
    You Save: 12% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹1098(₹219.6 / 100g)
    ₹ 124912% OFF
    100 g
    ₹250(₹250 / 100g)
    200 g
    ₹458(₹229 / 100g)
    ₹ 500₹42 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BB Royal Organic Walnut Premium

    More Information