Share on

    bb Gooddiet Sugar - 33% Low GI, 500 g

    4.2
    MRP: ₹70
    Price: ₹49(₹9.8 / 100g)
    You Save: 30% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹49(₹9.8 / 100g)
    ₹ 7030% OFF
    1 kg
    ₹89(₹8.9 / 100g)
    ₹ 99₹10 OFF
    100 g
    ₹10(₹10 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Gooddiet Sugar - 33% Low GI

    More Information