Share on

    Phalada Pure & Sure Organic Coconut Milk - Natural, Creamy, Cholesterol-Free, No Preservatives, 400 ml

    4
    Price: ₹255(₹63.75 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    400 ml
    ₹255(₹63.75 / 100ml)
    160 ml
    ₹110(₹68.75 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Phalada Pure & Sure Organic Coconut Milk - Natural, Creamy, Cholesterol-Free, No Preservatives

    More Information