Share on

    Phalada Pure & Sure Organic Desi Ghee - Made From A2 Milk, High Quality, 250 ml

    4.3
    MRP: ₹590
    Price: ₹535(₹214 / 100ml)
    You Save: ₹55 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 ml
    ₹535(₹214 / 100ml)
    ₹ 590₹55 OFF
    500 ml
    ₹980(₹196 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Phalada Pure & Sure Organic Desi Ghee - Made From A2 Milk, High Quality

    More Information