fresho! Sambar Onion - Organically Grown, 1 kg
| MRP: | ₹181.25 |
| Price: ₹145 | (₹14.5 / 100g) |
| You Save: | 20% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹145(₹14.5 / 100g)₹ 181.2520% OFF
250 g
₹48(₹19.2 / 100g)₹ 6020% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedfresho! Sambar Onion - Organically Grown