Share on

    Vikram Mills Chakki Atta, 5 kg

    3.9
    MRP: ₹230
    Price: ₹189(₹3.78 / 100g)
    You Save: 18% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    5 kg
    ₹189(₹3.78 / 100g)
    ₹ 23018% OFF
    10 kg
    ₹369(₹3.69 / 100g)
    ₹ 43114% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Vikram Mills Chakki Atta

    More Information