Share on

    Plum Mandarin & 15% Vitamin C Face Serum - Glow Boost, 20 ml

    MRP: ₹550
    Price: ₹451(₹2255 / 100ml)
    You Save: 18% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    20 ml
    ₹451(₹2255 / 100ml)
    ₹ 55018% OFF
    30 ml
    ₹790(₹2633.33 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Plum Mandarin & 15% Vitamin C Face Serum - Glow Boost

    More Information

    Brands