Share on

    fresho! Baby Potato - Organically Grown, 1 kg

    MRP: ₹51.25
    Price: ₹41(₹4.1 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹41(₹4.1 / 100g)
    ₹ 51.2520% OFF
    250 g
    ₹ 27.520% OFF
    Not available
    500 g
    ₹27(₹5.4 / 100g)
    ₹ 33.7520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Baby Potato - Organically Grown

    More Information

    Brands