Share on

    Lux Glow Jasmine Bloom Bathing Soap Bar With Vitamin C & E, 750 g (4x150g + 150 g Free)

    4.2
    MRP: ₹345
    Price: ₹265.65(₹177.1 / 100g)
    You Save: 23% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Flash Sale!
    Pack sizes
    750 g(4x150g + 150 g Free)
    ₹265.65(₹177.1 / 100g)
    ₹ 34523% OFF
    450 g(3x150g)
    ₹157.25(₹104.83 / 100g)
    ₹ 18515% OFF
    150 g(Pack of 8)
    ₹366.35(₹30.52 / 100g)
    ₹ 43115% OFF
    Out of stock

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Lux Glow Jasmine Bloom Bathing Soap Bar With Vitamin C & E

    More Information

    Brands