Share on

    Tata Sampann Premium Raisins/Kishmish - Seedless, 200 g

    4.1
    MRP: ₹103
    Price: ₹90.64(₹45.32 / 100g)
    You Save: 12% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    200 g
    ₹90.64(₹45.32 / 100g)
    ₹ 10312% OFF
    500 g
    ₹439(₹87.8 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Tata Sampann Premium Raisins/Kishmish - Seedless

    More Information