Tata Sampann Premium Cashews, 200 g
| MRP: | ₹245 |
| Price: ₹237.65 | (₹118.82 / 100g) |
| You Save: | ₹7 OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes200 g
₹237.65(₹118.82 / 100g)₹ 245₹7 OFF
1 kg
₹1111(₹111.1 / 100g)₹ 1170₹59 OFF
500 g
₹565(₹113 / 100g)₹ 76526% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedTata Sampann Premium Cashews