Share on

    Veeba Chef's Choice Tomato Ketchup, 900 g

    4.1
    MRP: ₹120
    Price: ₹82(₹9.11 / 100g)
    You Save: 32% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    900 g
    ₹82(₹9.11 / 100g)
    ₹ 12032% OFF
    90 g
    ₹20(₹22.22 / 100g)
    ₹ 2520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Veeba Chef's Choice Tomato Ketchup

    More Information

    Brands