Praakritik Desi A2 Gir Cow Ghee, 1 L
| MRP: | ₹2699 |
| Price: ₹2358 | (₹235.8 / 100ml) |
| You Save: | 13% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 L
₹2358(₹235.8 / 100ml)₹ 269913% OFF
220 ml
₹690(₹313.63 / 100ml)₹ 750₹60 OFF
500 ml
₹1222(₹244.4 / 100ml)₹ 139913% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedPraakritik Desi A2 Gir Cow Ghee