Share on

    Praakritik Organic Tuvar Dal, 500 g

    4
    MRP: ₹140
    Price: ₹122.36(₹24.47 / 100g)
    You Save: 13% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹122.36(₹24.47 / 100g)
    ₹ 14013% OFF
    1 kg
    ₹244.72(₹24.47 / 100g)
    ₹ 28013% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Praakritik Organic Tuvar Dal

    More Information