Share on

    Vedic Ghee Gir Cow's Cultured A2 Ghee, 500 ml

    Price: ₹1099(₹219.8 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 ml
    ₹1099(₹219.8 / 100ml)
    250 ml
    ₹649(₹259.6 / 100ml)
    1 L
    ₹2499(₹249.9 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Vedic Ghee Gir Cow's Cultured A2 Ghee

    More Information