Share on

    Parle Rusk - With Real Elaichi, 1 kg

    4
    MRP: ₹240
    Price: ₹189(₹18.9 / 100g)
    You Save: 21% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kg
    ₹189(₹18.9 / 100g)
    ₹ 24021% OFF
    291.2 g
    ₹48.15(₹16.53 / 100g)
    ₹ 5512% OFF
    182 g
    ₹35(₹19.23 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Parle Rusk - With Real Elaichi

    More Information

    Brands