Share on

    D'lecta Mozzarella Cheese - Shredded, 140 g

    4
    MRP: ₹109
    Price: ₹82.44(₹58.88 / 100g)
    You Save: 24% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    140 g
    ₹82.44(₹58.88 / 100g)
    ₹ 10924% OFF
    500 g
    ₹283.54(₹56.7 / 100g)
    ₹ 33014% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    D'lecta Mozzarella Cheese - Shredded

    More Information

    Brands