Share on

    Haldiram's Salted Peanuts, 1 kg

    4.1
    Price: ₹255(₹25.5 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹255(₹25.5 / 100g)
    400 g
    ₹95(₹23.75 / 100g)
    35 gPouch
    ₹10(₹25 / 100g)
    200 g
    ₹55(₹27.5 / 100g)
    ₹ 608% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Haldiram's Salted Peanuts

    More Information