Share on

    Sugar Free D'lite Hazelnut Flavour & Roasted Almonds Dark Chocolate Bar, 80 g

    3.9
    MRP: ₹180
    Price: ₹152.62(₹190.77 / 100g)
    You Save: 15% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    80 g
    ₹152.62(₹190.77 / 100g)
    ₹ 18015% OFF
    40 g
    ₹93.42(₹233.55 / 100g)
    ₹ 10511% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Sugar Free D'lite Hazelnut Flavour & Roasted Almonds Dark Chocolate Bar

    More Information