Share on

    BB Royal Organic Jowar Flour/Jolada Hittu, 2 kg

    MRP: ₹274
    Price: ₹149.08(₹7.45 / 100g)
    You Save: 46% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    2 kg
    ₹149.08(₹7.45 / 100g)
    ₹ 27446% OFF
    500 g
    ₹43.88(₹8.77 / 100g)
    ₹ 465% OFF
    1 kg
    ₹89(₹8.9 / 100g)
    ₹ 13936% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BB Royal Organic Jowar Flour/Jolada Hittu

    More Information