Share on

    BB Royal Organic Turmeric Powder/Arisina Pudi, 1 kg

    4.1
    MRP: ₹669
    Price: ₹345(₹34.5 / 100g)
    You Save: 48% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kg
    ₹345(₹34.5 / 100g)
    ₹ 66948% OFF
    200 g
    ₹59(₹29.5 / 100g)
    ₹ 613% OFF
    100 g
    ₹31(₹31 / 100g)
    500 g
    ₹172.5(₹34.5 / 100g)
    ₹ 33949% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BB Royal Organic Turmeric Powder/Arisina Pudi

    More Information