Share on

    RENTIO Premium Desi Oiled Toordal, 1 kg

    4.1
    Price: ₹200(₹20 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹200(₹20 / 100g)
    5 kg
    ₹832(₹16.64 / 100g)
    ₹ 125033% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    RENTIO Premium Desi Oiled Toordal

    More Information

    Brands