Share on

    L'Oreal Paris Total Repair 5 Repairing Shampoo - With Keratin, 1 L

    4
    Price: ₹1250(₹125 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 L
    ₹1250(₹125 / 100ml)
    180 mlBottle
    ₹160(₹88.88 / 100ml)
    82.5 mlBottle
    ₹79(₹95.75 / 100ml)
    340 ml
    ₹379(₹111.47 / 100ml)
    650 ml
    ₹859(₹132.15 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    L'Oreal Paris Total Repair 5 Repairing Shampoo - With Keratin

    More Information