Share on

    Rajdhani Besan, 500 g

    4
    MRP: ₹76
    Price: ₹64(₹12.8 / 100g)
    You Save: 16% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹64(₹12.8 / 100g)
    ₹ 7616% OFF
    1 kg
    ₹114(₹11.4 / 100g)
    ₹ 15928% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Rajdhani Besan

    More Information

    Brands