Share on

    Dove Daily Shine 1 Minute Conditioner, 335 ml

    4.2
    MRP: ₹555
    Price: ₹379(₹113.13 / 100ml)
    You Save: 32% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    335 ml
    ₹379(₹113.13 / 100ml)
    ₹ 55532% OFF
    175 ml
    ₹234.75(₹134.14 / 100ml)
    ₹ 31325% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dove Daily Shine 1 Minute Conditioner

    More Information

    Brands