Share on

    Slurrp Farm Blueberry Millet Pancake Mix, 150 g

    4
    Price: ₹200(₹133.33 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    150 g
    ₹200(₹133.33 / 100g)
    50 g
    ₹88(₹176 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Slurrp Farm Blueberry Millet Pancake Mix

    More Information