Share on

    fresho! Chicken Sausage With Chilli Garlic, 250 g

    MRP: ₹438
    Price: ₹159(₹63.6 / 100g)
    You Save: 64% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹159(₹63.6 / 100g)
    ₹ 43864% OFF
    500 g
    ₹299(₹59.8 / 100g)
    ₹ 40025% OFF
    1 kg
    ₹846(₹84.6 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Chicken Sausage With Chilli Garlic

    More Information

    Brands