fresho! Chicken Sausage, Breakfast Classic, 250 g
| MRP: | ₹248 |
| Price: ₹159 | (₹63.6 / 100g) |
| You Save: | 36% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes250 g
₹159(₹63.6 / 100g)₹ 24836% OFF
500 g
₹285(₹57 / 100g)₹ 35019% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedfresho! Chicken Sausage, Breakfast Classic