Share on

    Tresemme Smooth Shine Shampoo, 1 L

    4.2
    MRP: ₹1120
    Price: ₹560(₹56 / 100ml)
    You Save: 50% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 L
    ₹560(₹56 / 100ml)
    ₹ 112050% OFF
    185 ml
    ₹172(₹95.55 / 100ml)
    340 ml
    ₹262.5(₹77.2 / 100ml)
    ₹ 35025% OFF
    580 ml
    ₹486(₹83.79 / 100ml)
    ₹ 81040% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Tresemme Smooth Shine Shampoo

    More Information

    Brands