Share on

    Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 75 g

    4.1
    MRP: ₹150
    Price: ₹138(₹184 / 100g)
    You Save: ₹12 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    75 g
    ₹138(₹184 / 100g)
    ₹ 150₹12 OFF
    2x75 g(Multipack)
    ₹262.2(₹174.8 / 100g)
    ₹ 30013% OFF
    3x75 g(Multipack)
    ₹405.18(₹180.08 / 100g)
    ₹ 450₹45 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar

    More Information