Share on

    Himalaya Anti-Dandruff Shampoo - With Tea Tree Oil, Aloe Vera, For All Hair Types, 1 L

    4.1
    Price: ₹1059(₹105.9 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 L
    ₹1059(₹105.9 / 100ml)
    180 ml
    ₹150(₹83.33 / 100ml)
    80 ml
    ₹74(₹92.5 / 100ml)
    340 ml
    ₹285(₹83.82 / 100ml)
    650 ml
    ₹699(₹107.53 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Himalaya Anti-Dandruff Shampoo - With Tea Tree Oil, Aloe Vera, For All Hair Types

    More Information

    Brands