Share on

    AJMI Steam Puttupodi, 1 kg

    4.4
    MRP: ₹92
    Price: ₹86(₹8.6 / 100g)
    You Save: 7% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kg
    ₹86(₹8.6 / 100g)
    ₹ 927% OFF
    500 g
    ₹49(₹9.8 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    AJMI Steam Puttupodi

    More Information

    Brands