Share on

    BB Royal Organic Walnut/Akrodu Kernels, 200 g

    3.5
    MRP: ₹549
    Price: ₹458(₹229 / 100g)
    You Save: 17% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    200 g
    ₹458(₹229 / 100g)
    ₹ 54917% OFF
    500 g
    ₹1048(₹209.6 / 100g)
    ₹ 1099₹51 OFF
    100 g
    ₹225(₹225 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BB Royal Organic Walnut/Akrodu Kernels

    More Information