Share on

    True Elements Roasted Flax Seeds, 500 g

    4
    MRP: ₹280
    Price: ₹182(₹36.4 / 100g)
    You Save: 35% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹182(₹36.4 / 100g)
    ₹ 28035% OFF
    125 g
    ₹97.75(₹78.2 / 100g)
    ₹ 11515% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    True Elements Roasted Flax Seeds

    More Information