Share on

    fresho! Local Onion - Sukh Sagar, 2 kg

    MRP: ₹213.75
    Price: ₹171(₹8.55 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    2 kg
    ₹171(₹8.55 / 100g)
    ₹ 213.7520% OFF
    1 kg
    ₹85(₹8.5 / 100g)
    ₹ 106.2520% OFF
    5 kg
    ₹ 281.2520% OFF
    Not available

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Local Onion - Sukh Sagar

    More Information

    Brands