Share on

    fresho! Pure Ghee/Tuppa, 200 ml

    4.1
    Price: ₹155(₹77.5 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    200 ml
    ₹155(₹77.5 / 100ml)
    500 ml
    ₹385(₹77 / 100ml)
    1 L
    ₹789(₹78.9 / 100ml)
    ₹ 850₹61 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Pure Ghee/Tuppa

    More Information

    Brands